Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Toidulisand Menocare Wellneo

Photo
Video

Menopausi ajal toetav looduslik alternatiiv ravimitele.

Toidulisand Menocare Wellneo
14,99 €
9,99 € Club 5*
Pole laos, palun helista meile: 6 511 093
  • Kiirvaade
  • Detailid
Kiirvaade

Menopausi ajal toetav looduslik alternatiiv ravimitele.

Vaata lähemalt
Detailid

MenoCare toetab naise eriomast füsioloogiat, eriti menopausi ajal. MenoCare’i ainulaadne koostis sisaldab kahte looduslikku komponenti, mis aitavad asendada östrogeeni – paljude menopausiga seotud sümptomite algpõhjust. Enamik naisi kogevad menopausi mitmeid erinevaid sümptomeid, mis võivad märgatavalt elukvaliteeti halvendada. MenoCare võib olla suureks abiks.

Menopaus on loomulik bioloogiline protsess, kui naise munasarjad ei tooda enam munarakke iga nelja nädala tagant. Menstruatsioonid jäävad ära ja rasestumine muutub ebatõenäoliseks. Menopaus võib alata 40–50-aastastel, kuid keskmine vanus on umbes 51 aastat.

Seda põhjustavad muudatused organismi suguhormoonide tasakaalu muudatused. Menopausile eelneval ajal (nn perimenopaus) östrogeeni tase langeb, mille tagajärjel lakkab munasarjades igakuine munaraku valmimine (ovulatsioon). Östrogeen on naissuguhormoon, mis reguleerib naise menstruaaltsüklit.

Östrogeeni vähenemisega kaasneb füüsilisi ja emotsionaalseid sümptomeid, muuhulgas:

  • kuumahood;
  • öine higistamine;
  • meeleolu kõikumine;
  • tupe kuivus jne.

Menopausi ajal võimaliku östrogeeni puuduse sümptomeid ei ole alati vaja ravimitega reguleerida. Paljud naised on leidnud, et neid saab leevendada ka lihtsate muudatustega oma toidusedelis ja eluviisis.

Toode sisaldab kuningakepiõli, mida valmistatakse looduslikult kõikjal USAs kasvava taime seemnetest. Õli sisaldab gamma-linoleenhapet (GLA), mis on üks oomega-6 asendamatutest rasvhapetest. Sellel on leitud põletikuvastane toime, kuna see on prostaglandiinide prekursor, mis reguleerib organismi erinevaid ainevahetusfunktsioone ja ka põletikureaktsiooni. GLA-rasvhappeid soovitatakse väga mitmesuguste terviseprobleemide, sh rindade valutamise puhul. Kuningakepiõli on ka hea E-vitamiini allikas. See on tähtis vitamiin, mida ei tohiks unustada menupausi sümptomitega toime tulemiseks, sest juba palju aastaid on arvukad uuringud kinnitanud selle kuumahoogusid vähendavat mõju.

Kobar-lursslille ekstrakt on teine looduslik komponent, mille oleme lisanud MenoCare’i koostisse. See on eriti kasulik ürt menopausi ajal esinevate kuumahoogude ja öise higistamise ennetamiseks. Selle tõhusust on tõestatud arvukate kliiniliste uuringutega. Kui teil esineb meeleolu kõikumist ja ärevust, siis kobar-lursslill võib aidata ka nende menopausi sümptomite puhul. Saksamaa riiklik erikomisjon (komisjon E), kuhu kuuluvad arstid, farmatseudid ja teised eksperdid tegelevad droogide hindamise ja heaks kiitmisega, on lubanud kasutada kobar-lursslille vabamüügis oleva ravimina mitmesuguste menopausiga seotud sümptomite raviks. Kerge rahustava ja põletikuvastase toimega kobar-lursslill võib aidata menopausiaegse järsu elumuutusega toime tulla nagu tilk östrogeeni. See sisaldab fütoöstrogeeni, mis on looduslikult esinev östrogeenilaadse toimega aine. Fütoöstrogeenid on alternatiiviks ravimitele (hormoon-asendusravile). Paljud naised on leidnud menopausiga kaasnevate muutustega toimetulemiseks parema viisi, kasutades looduslikke toidulisandeid. Selleks on leitud mitmeid kasulikke ürte, sealhulgas kobar-lursslill, mis on naiste terviseprobleemide puhul üks populaarsemaid. 

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star