Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi
  • Mine kaubale poodi järgi ja säästa transpordilt
  • Tasuta kojutarne tellimustele alates 80 EUR
  • Osta järelmaksuga

Toidulisand Power Tower Wellneo

Power Tower Toidulisand Wellneo
MagicZoomPlus_sõnum
  • Video
  • Pildid
Power Tower Toidulisand Wellneo
-60%
Toidulisand Power Tower Wellneo

ID: 105904642 | SKU: 1000087874

Meeste sugutungi tõstev looduslik taimne abivahend.

Toidulisand Power Tower Wellneo

Tavahind 14,99 €


Erihind 5,99 €

Pole laos, palun helista meile: 6 511 093
Detailid

Uuringud on näidanud, et veerandil meestest esineb mingi seksuaalhäire, muuhulgas näiteks sugutungi puudumine või erektsiooniprobleemid. Sellel võib olla erinevaid põhjuseid, sealhulgas stress, vaimse tervise probleemid, ravimid või testosterooni vähesus. Testosteroonitaseme alanemine algab pärast 35. eluaastat ning see loomulik protsess võib elu mitmeti mõjutada, sealhulgas vähendades suguelu kvaliteeti.

Power Tower tõstab sugutungi ja naudingu intensiivsust. Wellneo toode pakub looduslikku ja tõhusat abi seksuaalsete probleemide, näiteks sugutungi languse puhul, pealegi ilma retseptita ja diskreetses pakendis.

Power Tower sisaldab taimseid toimeineid, mis üksteist täiendades mõjutavad seksuaalset aktiivsust.

Hiina epimeedium on Hiinas juba sajandeid tuntud ravimtaim, mille hiinakeelne nimetus tähendab kiimalise soku taime. Epimeediumit kasutatakse madala sugutungi, erektsioonihäire, kurnatuse, valude ja muude haigusseisundite puhul. Selles leiduvad ühendid võivad kiirendada vereringet ja tõsta seksuaalfunktsiooni. 2008. aastal tehtud laboratoorses uuringus leiti epimeediumis ühend, mis tõkestab peenisesse verevoolu piirava ensüümi toimet. Lisaks tõdeti selle uuringu tulemusel, et epimeedium võib teoreetiliselt toimida paremini ja vähemate kõrvalmõjudega, kui tänapäeval erektsioonihäire raviks kasutatavad ravimid.

Maca on Peruu Kesk-Andides kõrgetel mägiplatoodel kasvav taim, mida kasvatatakse seal köögiviljana. Maca kasvab 3500 meetri kõrgusel ja kõrgemal mägedes, kus päikese filtreerimata ultraviolettkiirgus on väga intensiivne. Vähe on taimi, mis taluvad sealseid lõikavaid tuuli ja karmi öist pakast. Uuringud on näidanud, et Maca varieeruv toime tulenebki peamiselt nendest lokaalsetest rasketest kasvutingimustest, mitte juurikate värvuse erinevustest. Maca on ligikaudu 2000 aastat olnud tähtis toidu- ja ravimtaim oma piiratud kasvualal, kus seda hästi tuntakse ja hinnatakse. Seda loetakse väga toitvaks, energiat andvaks toiduks ning ravimtaimena kasutatakse seda jõu, vastupidavuse ja libiido suurendamiseks.

Randomiseeritud kliinilised uuringud on näidanud, et macal on soodne mõju energiatasemele ja meeleolule, see võib leevendada ärevust ja suurendada sugutungi nii meestel kui ka naistel. Lisaks on tõestatud, et maca tõstab seemnevedeliku hulka, spermatosoidide liikuvust ja arvu.

Kivi-imar (Polypodium vulgare) on taim, mida hiina taimetargad ja ka taimedega ravijad Euroopas on kasutanud juba sajandeid. Kivi-imaral on mitmeid ravitoimeid ja seetõttu on selle erinevaid preparaate kasutatud terve rea tervisehäirete puhul. See soodustab teatavasti sapi eritumist ning toimib kerge lahtistina. Euroopa taimeravis on kivi-imarat kasutatud kollatõve ja hepatiidi, seedehäirete ja isutuse puhul. Kivi-imar kuulub samuti paljude toidulisandite koostisse, mis aitavad võidelda meeste impotentsuse vastu. Sellel on anaboolne toime, tõstes sugutungi nii meestel kui ka naistel.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

 
1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality